Tarihçe

 
 
 
Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun üzerinden çok zaman geçmemiş ve ülke hala yoklukla mücadele içerisinde. Yıllar süren savaşların yaraları sarılmaya çalışılıyor. Doğu'nun çalışkan, zeki ve girişimci halkı, verimli fakat sarp topraklarda, pancar, mısır, narenciye yetiştirerek, ayakta kalmaya çalışıyor. Ne var ki, yol ve araç yokluğu, Türkiye'nin her bölgesinde olduğu gibi, onların da belini bükmüş. zor şartlara bir de doğal felaketler eklenince, yaşam iyiden iyiye zorlaşıyor doğu halkı için. Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki ulaşım sıkıntısına pratik bir çözüm üreten ve bu yıllarda pancar ve buğday ticaretiyle de uğraşan baba KILIÇ, bir yakınıyla ortaklaşa olarak ilk aracını satın alır ve yük taşımacılığına başlar. Taşımacılık ta büyük baş hayvan, buğday, şekerpancarı, akaryakıt ve tuz nakliyesi ihaleleri alınıp, büyük ölçekli nakliye işleri başarıyla gerçekleştirilir. 
 
 
 

 
 
 
Kılıç Nakliyat Hafriyat Ltd.Şti. 

Kuru Yük ve konteyner taşımacılığında hizmet sunan KILIÇ, KILIÇ Nakliyat Hafriyat San.Tiç.Ltd.Şti.'nin kurulmasının ardından, entegre taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmek üzere yapılanır. 
uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik uzun içerik