Profil
TAŞIMACILIĞA YÖNELİK HİZMETLERİYLE KILIÇ
 
40 yıla dayanan köklü geçmişi ve bu süreçte biriktirdiği deneyimleri ile KILIÇ;müşterilerine,global gereksinimlerden yola çıkarak, yerel çözümler üretiyor. Tüm Türkiye'de organize olmuş,sistemini kurmuş,güçlü ve güvenilir yapısıyla tanınan KILIÇ,yaygın bir hizmet ağına sahip. 
İşbilir ve profesyonel kadrosu ciddi ve yenilikçi bir anlayışla hizmet üretirken,çağdaş iletişim teknolojisinin tüm olanaklarını da müşterilerine sunmaktadır. 

KILIÇ;müşteri odaklı taşımacılık hizmetinde bir marka olarak anılmanın tüm gereklerini yerine getirirken,hareket noktası;kendi alanında en verimli çözüm ortağı olmak ilkesidir.KILIÇ'In yenilikçi karakteri,hizmette sınırları zorlayan anlayışı ve “Herşey Zamanında” ilkesinin bir yansıması olarak hayat bulan KILIÇ Nakliyat Lojistik , bütünleşik hizmetler paketimizin bir ifadesi olarak müşterilerimizin hizmetindedir. 

KILIÇ Nakliyat Lojistik;yalnızca ithalat,ihracat ve genel antrepo hizmetleri,lojistik amaçlı gümrüksüz depolama hizmetleri,iç taşımacılık,gümrükleme,proje taşımaları, ve konteyner taşımalarındaki uzmanlığıyla da tanınmaktadır. 

Taşımacılığın kapıdan kapıya mal aktarımıyla sınırlı olmadığını iyi bilen,alanında en yetkin personel yapısı ve alt yapıya verdiği önemle dünya standartlarını zorlayan KILIÇ;ofis içi lojistik destek de sağladığı müşterilerinin çıkarlarını gözetmeyi;bir dünya markası olmanın ön koşulu olarak görmektedir. 
 
TAŞIMACILIKTA KILIÇ FARKI

Kara taşımacılığı alanında etkin bir örgütlenmeye sahip olan KILIÇ, hizmet ağını Türkiyenin dört bir köşesine yaymıştır.